MISEREND 2024

MÁJUS 5-ÉN VASÁRNAP BÉRMÁLÁS LESZ A BADACSONYTOMAJI TEMPLOMBAN!                                          A 10 ÓRAI SZENTMISÉT UDVARDY GYÖRGY VESZPRÉMI ÉRSEK ATYA CELEBRÁLJA ÉS Ő SZOLGÁLTATJA KI A BÉRMÁLÁS SZENTSÉGÉT FIATALJAINKNAK!

SZIGLIGETEN MÁJUS 5-ÉN NINCS SZENTMISE! VASÁRNAPRA ÉRVÉNYES SZENTMISÉT                          MÁJUS 4-ÉN SZOMBATON 17.30-KOR TARTJUK!

MÁJUS 3-ÁN PÉNTEKEN SZENT FÜLÖP ÉS JAKAB APOSTOLOK ÜNNEPÉN, AZ ÁBRAHÁMHEGYI                            SZT. FÜLÖP ÉS JAKAB KÁPOLNA BÚCSÚI SZENTMISÉJE    17 ÓRAKOR KEZDŐDIK!

ÁBRAHÁMHEGYEN MÁJUS 5.ÉN VASÁRNAP A SZENTMISE  8 ÓRAKOR KEZDŐDIK KIVÉTELESEN

———————————————————————————————————–

Nemesgulács Szent Rita közösség

Találkozzunk…   április 26-án (pénteken) a nemesgulácsi templomban,   ahol  19.00-tól                                                        TAIZÉ énekes SZENTSÉGIMÁDÁST tartunk a BÉKÉÉRT.  18.30-kor gyülekező-énekes próba.

_____________________________________

Ne felejtsünk el nyilatkozni adónk 1%-ról!                                                                                                                                                         A Magyar Katolikus Egyház technikai száma: 0011

Felhívjuk a figyelmet, hogy a nullás felajánlás is fontos, mivel az állam a nyilatkozók számának arányában ad kiegészítést az Egyháznak!

Lehetőség szerint az adónk másik 1%-át is olyan civil szervezetnek ajánljuk fel, mely fontos egyházi, vagy karitatív tevékenységet folytat!

MISEREND 2024