MISEREND 2024

Május 26-án, Szentháromság vasárnapján van a szigligeti Szentháromság kápolna (Rókarántó) búcsúja! A búcsúi szentmise 11.30-kor kezdődik a kápolnában! Ezen a napon a vár alatti főtemplomban nincs szentmise!

———————————————————————————————————–

Május 19 -én Pünkösdvasárnap a badacsonytomaji 10 órai ünnepi szentmisében elsőáldozás lesz, emiatt

Szigligeten a szentmise 12 órakor kezdődik

———————————————————————————————————-

 

 

Ne felejtsünk el nyilatkozni adónk 1%-ról!                                                                                                                                                         A Magyar Katolikus Egyház technikai száma: 0011                          

Felhívjuk a figyelmet, hogy a nullás felajánlás is fontos, mivel az állam a nyilatkozók számának arányában ad kiegészítést az Egyháznak!                            

 Lehetőség szerint az adónk másik 1%-át is olyan civil szervezetnek ajánljuk fel, mely fontos egyházi, vagy karitatív tevékenységet folytat!

MISEREND 2024